Blog > Komentarze do wpisu

Recenzja: PŁYN DO MYCIA WC TYTAN NIEBIESKI-UNIA

Kochani,jak wiecie,od czterech lat zajmuje się synkiem oraz całym domostwem plus ogrodem... Jak każda kobieta w takiej sytuacji dba o czystość i higienę,a-  zwłaszcza o higienę w toalecie... No i dzisiaj postanowiłam Wam zrecenzować jeden z kilku środków czystości otrzymanych do testowania od Zakładu Chemicznego Spółdzielni Pracy Unia :)

PRODUCENT: Z.C.S.P Unia

STRONA I SKLEP ONLINE: www.unia.pl

FANPAGE: www.facebook.com/SrodkiCzystosciTytan

OBJĘTOŚĆ/KOSZT: 700g/6,95 zł

OD PRODUCENTA: "Płyn do mycia WC Tytan jest środkiem,który ze względu na swoje właściwości bakteriobójcze doskonale czyści oraz dezynfekuje muszle ustępowe,pisuary,umywalki i inne ceramiczne urządzenia sanitarne."


MOJA OPINIA: Z racji tego,że w toalecie roi się od bakteri,zarazków,a nawet czasami nieprzyjemnie pachnie to mimo to trzeba o nią dbać szczególnie,a zwłaszcza gdy ma się w domu dziecko... Z Tytanem łatwiej utrzymać czystość,bo się o tym przekonałam :) Płyn do mycia WC zamknięty jest w dużej,solidnej białej butelce z zakrętką która ma zabezpieczenie. Butelka ma zakrzywioną główkę,dzięki czemu łatwo aplikuje się płyn w trudno dostępne miejsca. Konsystencja płynu jest bardzo gęsta i bardzo powoli spływa nawet z pionowych ścianek danego urządzenia sanitarnego. Kolor płynu jest intensywnie niebieski,a jego zapach dosyć przyjemny,choć wyczuwalny jest smrodek chemiczny,ale nie,aż tak jak w niektórych innych tego typu płynach. Bardzo zaskoczyło mnie to,jak płyn radzi sobie z kamieniem i wybrudzeniami w muszli...Kamień po polaniu płynu zaczyna 'musować' i ginie z ceramicznej powłoki muszli sanitarnej. Płynem Tytan myłam również wannę,basen prysznicowy i umywalkę,a nawet 'siusiacz'Alanka. Jest on bardzo wydajny,butelka o gramaturze 700 g wystarcza na bardzo długo,zależnie oczywiście od wielkości zabrudzeń i osadu kamiennego. Po spłukaniu powierzchni ceramicznej wodą,owa pięknie lśni,jest śnieżnobiała,a po osadzie kamiennym i brudzie nie ma śladu. Dodatkowo płyn ten dezynfekuje i zabija bakterie,które mogą zagrażać naszemu zdrowiu i naszych najbliższych... Po takim sprzątaniu i z takim partnerem do spraw zanieszcyszczeń jak Tytan,moja toaleta i łazienka jest czysta,wolna od zarazków i ładnie pachnąca. Płyn jest niedrogi,wydajny i dostępny prawie w każdym sklepie z artykułami chemii gospodarczej,więc po co przepłacać skoro tańszy środek znowu okazał się bardzo dobrym. Polecam! Ja kura domowa :)

piątek, 13 czerwca 2014, n.klimowicz

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Filip, *.centertel.pl
2014/06/13 12:23:04
Mamy kilka detergentów Tytan i żona jest zmnich zadowolona.
-
Gość: Stankoos, 193.242.212.*
2014/06/13 14:47:53
Fajna wspólpraca Nino.